Nutrend magneslife strong shot 60ml

1,60 €
S DPH

Vysoká dávka 375 mg horčíka v rýchlo vstrebateľných tekutých formách. Spolu s vitamínom B6 prispieva ku zníženiu miery únavy a vyčerpania, k elektrolytickej rovnováhe, podporuje energetický metabolizmus a zvyšuje odolnosť proti stresu.

Množstvo


Nutrend magneslife strong shot 60ml 

  • 375 mg horčíka
  • 10 mg vitamínu B6
  • vysoká vstrebateľnosť
  • praktická forma jednorazového shotu
  • bez cukru

Odporúčané dávkovanie:

V prípade prípravy na dlhotrvajúci fyzický výkon dávkujte 2 - 3 dni pred očakávanou záťažou pred spaním. Pri dlhotrvajúcom alebo náročnom výkone majte dávku vždy pri sebe a použite v prípade potreby. Maximálne 1 shot denne. Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť.

 

Použitie:

Podávajte vyliatím obsahu fľaštičky do úst alebo zriedením jej obsahu do vody. Po otvorení určené na okamžitúbspotrebu. Pred použitím pretrepte! Prípadný mierny sediment je prirodzenou vlastnosťou výrobku a nie je na závadu.

 

Upozornenie:

Výživový doplnok so sladidlami. Nesmie sa používať ako náhrada rozmanitej stravy. Nie je určené pre deti. Ukladajte mimo dosahu detí! Výrobca neručí za škody vzniknuté nevhodným použitím alebo skladovaním. Skladujte v suchu pri teplote do 25 ° C, mimo dosahu priameho slnečného žiarenia, chráňte pred mrazom.

2380444362156329
40 položky

Špecifické referencie