E-shop sa zaoberá predajom doplnkov výživy a fitness príslušenstva pre športovcov, kulturistov a nadšencov zdravého životného štýlu od roku 2020. Kompletnú ponuku nájdete na našej stránke www.slovakpower.sk

V našom e-shope nájdete originálne a overené doplnky výživy a fitness príslušenstva zabalené a doručené s ohľadom na životné prostredie. Našou prioritou je, aby ste boli spokojní, včas dostali svoje kompletné objednávky a pritom sme minimalizovali zbytočný obalový materiál. Lebo kvalita a eko zodpovednosť sú našimi hlavnými hodnotami. Vďaka peknému dizajnu, prehľadnosti stránky a presným popisom tovaru majú naši návštevníci uľahčenú prácu pri výbere doplnkov výživy.

Na našom sklade sa nachádzajú iba 100% originálne a overené doplnky výživy od výhradných dovozcov. Nájdete u nás množstvo akcií a darčekov zadarmo, ktoré sa pravidelne aktualizujú. A keby to ešte nestačilo, vytvorili sme pre našich zákazníkov vernostný program. Už od prvého nákupu môžete vďaka tomuto systému uplatniť zľavu.

Je jedno či chcete nabrať svalovú hmotu, schudnúť alebo zlepšiť výdrž počas tréningu, u nás si vyberie naozaj každý. Ponúkame produkty ako proteíny, gainery, kreatíny, spaľovače tukov, aminokyseliny, anabolizéry alebo čoraz viac obľúbenú kategóriu fitness potravín. Vďaka prehľadnému menu si môžete vybrať produkty, ktoré sú vhodné pred tréningom, po tréningu alebo aj počas tréningu.

Tiež ponúkame profesionálne poradenstvo pri výbere doplnkov výživy. Veríme, že každý zákazník bude s nami spokojný.

Prajeme Vám príjemné a bezproblémové nakupovanie.

S pozdravom, 

Tím SlovakPower.sk